Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny polski program rozrywkowy, który swoją premierę miał w 2014 roku na antenie telewizji Polsat. Jest to polska adaptacja hiszpańskiego formatu „Your Face Sounds Familiar”. Program skupia się na transformacjach i parodiach wokalistów oraz celebrytów, którzy na potrzeby show zmieniają swój wizerunek i stylizację. W każdym odcinku uczestnicy rywalizują między sobą w konkursie, wykonując piosenki różnych artystów. Starając się jak najlepiej wcielić w ich role.

W programie biorą udział znani polscy artyści i celebryci. Podczas swoich występów starają się udowodnić, że potrafią poradzić sobie z różnymi gatunkami muzycznymi i stylami wokalnymi. Każdej edycji programu towarzyszy zwykle około dziesięciu uczestników, którzy są oceniani przez jury oraz publiczność.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który zyskał dużą popularność w Polsce i cieszy się stałym gronem fanów. Widzowie chętnie śledzą kolejne odcinki show, podczas których mogą podziwiać umiejętności wokalne i artystyczne swoich ulubionych celebrytów. Program stał się również inspiracją dla innych krajów, które zaczęły produkować swoje wersje tego formatu.

Wiecej informacji znajdziecie pod tym linkiem Link

Uczestnicy programu: Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Mariusz Totoszko, Artur Chamski, Paweł Tucholski, Paulina „Paulla” Ignasiak, Julia Pietrucha, Bilguun Ariunbaatar, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski,