PARTNERZY

Rafał Jaskólski – budowanie marki, wizerunek w internecie.

Doradzam w kwestii jak stworzyć wizerunek, osobowość i historię marki, tak aby klient chciał się z nią identyfikować. Pomagam ustalić jej charakter, rodzaj klienta (kim tak naprawdę jest, z jego potrzebami i obawami) oraz jak pozycjonować markę na obecnym rynku, aby odróżniała się od konkurencji. Wspieram moich klientów także przy tworzeniu strategii marki i jej planu marketingowego.

Ze względu na duże doświadczenie w projektach internetowych, pomagam klientom w realizacji serwisów internetowych oraz tworzeniu efektywnych kampanii online.

www.pixelmind.pl

WIZ_01

Kinga Kulesza, Wizażystka.

Jako wizażystka i stylistka fryzur pracuję od 7 lat. Specjalizuję się w stylizacjach ślubnych, okazjonalnych i fotograficznych. Stylizuję kobiety i mężczyzn. Każdego klienta traktuję indywidualnie, dbam o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracam, aby makijaż i fryzura były spójne z całą stylizacją i eksponowały to co najpiękniejsze. Mam nieopisany zapał do pracy, zdobywania nowych doświadczeń, głowę pełną pomysłów i serce pełne fascynacji do wizażu, który jest moją największą pasją.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach takich marek jak: Make-UP Atelier Paris, Kryolan, MAC, Grimas, Ben Nye, Make up For Ever, Dior, Revlon i wiele innych.

zdjęcia korporacyjne, portret, sesja wizerunkowa, zdjęcia biznesowe, fotgrafia biznesowa, sesje zdjeciowe, sesje studyjne, fotografia korporacyjna, zdjęcia do cv, zdjęcia pracowników, zdjęcia kadry zarządzającej

Magdalena Leszczyńska, konsulting/usługi biznesowe.

Doradzam osobom, które chcą zacząć swój biznes i przekształcić go w dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo. Właścicielom średnich firm radzę, jak przeżyć fazę wzrostu i przeorganizować firmę tak, żeby nie było klęski urodzaju. Obszary, które  badam obejmują: strategię, sprzedaż, zarządzanie personelem, marketing i organizację pracy. Usługi doradztwa biznesowego wspierają efektywny rozwój przedsiębiorstwa. Weryfikuję wizerunek firmy – od maili wysyłanych do klientów, poprzez kontakt telefoniczny,  przygotowanie umowy i usługi posprzedażowe. W obecnych czasach kluczowy jest wizerunek w internecie: tworzę strony internetowe i dbam o ich aktualizację, zajmuję się promocją w Google, e-mail marketingiem i wizerunkiem w mediach społecznościowych.

Kompleksowo wspieram małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie doradztwa biznesowego i marketingu

www.managerka.com

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcą Państwo umówić się na sesję biznesową lub maja Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz lub mailowo.

PARTNERZYMarcin Szajnfeld