Fotografia wnętrz użytkowych – na co dzień współpracuję z architektami, projektantami wnętrz, firmami wykończeniowymi i firmami, które potrzebują sfotografować swoje siedziby.
To również usługa dedykowana dla Klientów korporacyjnych, zainteresowanych prezentacją przestrzeni biurowych, produkcyjnych, usługowych i klientów indywidualnych chcących z fotografować mieszkań pod wynajem lub sprzedaż.
Celem zdjęć użytkowych jest pokazanie przestrzeni użytkowej w interesującej formie, fotografia wnętrz użytkowych to również wirtualne spacery po wszystkich przestrzeniach.
Przy fotografii wnętrz bardzo ważna jest pora dnia i pogoda w czasie wykonywania zdjęć. Nie zapominając o dobrym zaaranżowaniu wnętrz, przy czym zawsze pomagam. Dbałość o szczegółu i detale w przypadku fotografii wnętrz jest jednym z kluczowych kryteriów.

W ramach tej usługi oferuję bezpłatną pomoc w zakresie przeprowadzenia wizji lokalnej fotografowanej przestrzeni, w celu przedstawienia rekomendacji w zakresie aranżacji przestrzeni do zdjęć,  Pomagam również w drobnym home stagingu.

W celu uzyskania wstępnej wyceny usługi prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej informacje o:
– liczbie pomieszczeń, ich powierzchni i przeznaczeniu
– lokalizacji geograficznej
– oczekiwanej liczbie zdjęć