SESJA WIZERUNKOWA

SESJA WIZERUNKOWA

Sesja wizerunkowa to element budowania zaufania klientów do produktów i usług oferowanych przez fotografowane osoby i firmy. Zadaniem fotografa jest uwydatnienie profesjonalnego wizerunku, stworzenie percepcji eksperta w danej dziedzinie, gwaranta jakości i bezpieczeństwa. Fotografia branżowa nie ma ograniczenia ze względu na dziedzinę. Korzystają z niej wszystkie sektory biznesu, od świata medycyny, farmaceutyki, po przemysł budowniczy i wydobywczy.

Liczba uczestników
Liczba fotografowanych osób na zależy od specyfiki branży. Standardowo proponujemy połączenie fotografii indywidualnej i grupowej, czyli prezentujemy sylwetkę każdego specjalisty osobno oraz ujęcia całego zespołu. Staramy się uchwycić uczestników w najbardziej dla nich typowych momentach pracy. W strojach służbowych i z wykorzystaniem charakterystycznych urządzeń / narzędzi.

Czas potrzebny do przygotowania realizacji i postprodukcji graficznej zdjęć
Czas sesji jest uzależniony od liczby uczestników oraz czasochłonności przygotowania scenografii. Sesja 3 osobowego zespołu stomatologów zajmie nie więcej niż 6h (łącznie z przygotowaniem). Postprodukcja standardowo do 2 tygodni, w razie konieczności możemy uzgodnić skrócenie produkcji nawet do 5 dni.

Miejsce sesji
Najwłaściwszym miejscem do realizacji fotografii branżowej jest codzienne miejsce pracy, eksponujące narzędzia specyficzne dla danego zawodu. Oczywiście każda sesja może zostać również zaaranżowana w studiu bądź plenerze. Wówczas należy jednak uwzględnić dodatkowe koszty wypożyczenia sprzętu branżowego (rekwizytów) i doposażenia fotograficznego. W podstawowej wycenie uwzględniamy realizację zdjęć branżowych na terenie biura/zakładu pracy Klienta, w Warszawie.

Wizaż i stylizacja
W sesji wizerunkowej zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować zróżnicowany zakres usług wspierających – współpracujemy z wizażystami, stylistami fryzur i stylistami wizerunku. W standardowej sesji zawsze uwzględniamy wizażystę, w przypadku fotografii kobiet rekomendujemy skorzystanie z usług stylisty fryzur.

Co obejmuje cena
Pomoc w przygotowaniach do sesji, doborze miejsca, akcesoriów i ujęć.
Przygotowanie każdej osoby do sesji – wizaż, ew. fryzura i stylizacja.
Pakiet zdjęć na nośniku cyfrowym (TIFF/JPEG) lub wydruki/odbitki, w uzgodnionej ilości, poddane postprodukcji.
Licencję na wykorzystywanie zdjęć we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcą Państwo umówić się na sesję wizerunkową lub mają Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy lub mailowo.

 

REFERENCJE

Pan Marcin Szajnfeld dał się poznać jako wyśmienity fotograf w Teatrze Muzycznym Roma. Podczas próby do przedstawienia "Tuwim dla dorosłych" na Nowej Scenie uchwycił znakomite momenty spektaklu, co świadczy o jego talencie i bogatym doświadczeniu w pracy fotografa. Jesteśmy przekonani, że Pan Marcin Szajnfeld jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

Monika Gołębiewska, Manager

Monika Gołębiewska, Manager

Teatr Muzyczny Roma www.teatrroma.pl

Z przyjemnością poświadczam, iż Pan Marcin Szajnfeld jest bardzo dobrym fotografem i profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Wielokrotnie wykonywał zdjęcia dla naszej firmy oraz prywatne i za każdym razem efekty jego pracy były wysoce zadowalające i w pełni spełniały nasze oczekiwania. Jest zawsze dobrze przygotowany i na czas. Jest osobą bardzo kreatywną i pomysłową, co ułatwia pracę i zapewnia ciekawe jej efekty. Odbiór zdjęć jest zawsze w umówionym wcześniej terminem. Bardzo polecam współpracę z tym fotograf

Diana Kłos – Łatuszkin, Właściciel

Diana Kłos – Łatuszkin, Właściciel

DANCE SPOT www.dancespot.pl

 

zdjęcia biznesowe

fotograf warszawa

sesja biznesowa

fotografia wizerunkowa
zdjęcia firmowe

fotografia biznesowa

SESJA WIZERUNKOWAMarcin Szajnfeld