Zdjęcia biznesowe to fotografie liderów, osób, które odniosły sukces zawodowy i są wiarygodne dzięki swoim osiągnięciom i doświadczeniu. Celem zdjęć biznesowych jest ukazanie wizerunku portretowanej osoby, ze szczególnym podkreśleniem jej osobowości, charyzmy oraz profesjonalizmu. Zdjęcia biznesowe są nieodłącznym elementem indywidualnej promocji fotografowanych osób, ale również stanowią kluczowy składnik komunikacji korporacyjnej, zwłaszcza przy prezentacji kadry zarządzającej.

Liczba uczestników
Liczba fotografowanych osób ma bezpośredni wpływ na wycenę sesji. Ze względu na koszty stałe związane z aranżacją sesji, koszt jednostkowy zdjęcia maleje w miarę wzrostu liczby uczestników. Jeśli planujecie regularnie powtarzać sesje zdjęciowe, proponujemy skorzystanie z atrakcyjnych ofert abonamentowych.

Czas potrzebny do przygotowania realizacji i postprodukcji graficznej zdjęć
Czas jest uzależniony od liczby fotografowanych osób, miejsca sesji oraz liczby ujęć. Sesja trzyosobowego Zarządu zajmie nie dłużej niż 3 godziny, wliczając w to czas przygotowań. Standardowy czas postprodukcji wynosi do 1 tygodni, jednak w razie konieczności możemy uzgodnić skrócenie tego czasu nawet do 3 dni

Miejsce sesji
Najlepszym miejscem do przeprowadzenia sesji biznesowej jest naturalne otoczenie firmy, czyli jej siedziba. Jeśli nie ma możliwości zorganizowania sesji w biurze, proponujemy spotkanie w studiu fotograficznym lub na zewnątrz, na przykład w dzielnicy biznesowej. Wykonanie sesji w siedzibie firmy w Warszawie nie wpływa na cenę. Jednak sesje poza Warszawą lub poza siedzibą firmy (np. plener, studio) wiążą się z dodatkowymi kosztami związanymi z sesją.

Wizaż i stylizacja
W zależności od Państwa preferencji, możemy zaproponować zróżnicowany zakres usług dodatkowych, takich jak wizażysta, stylisty fryzur i stylisty wizerunku, aby w pełni wesprzeć realizację sesji. W standardowej sesji zawsze uwzględniamy usługę wizażysty, natomiast w przypadku fotografii biznesowej kobiet zalecamy skorzystanie z usług stylisty fryzur.

Co obejmuje cena
Pomoc w przygotowaniach do sesji, doborze miejsca, akcesoriów i ujęć.
Przygotowanie każdej osoby do sesji – wizaż, ew. fryzura i stylizacja.
Pakiet zdjęć na nośniku cyfrowym (TIFF/JPEG) lub wydruki/odbitki, w uzgodnionej ilości, poddane postprodukcji.
Licencję na wykorzystywanie zdjęć we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji.