Sesja wizerunkowa jest istotnym elementem w budowaniu zaufania klientów do produktów i usług oferowanych przez fotografowane osoby i firmy. Zadaniem fotografa jest podkreślenie profesjonalnego wizerunku, tworzenie percepcji eksperta w danej dziedzinie oraz gwarantowanie jakości i bezpieczeństwa. Fotografia branżowa jest powszechnie stosowana we wszystkich sektorach biznesu, od medycyny i farmacji, po przemysł budowlany i wydobywczy, nie ma ograniczeń ze względu na dziedzinę.

Liczba uczestników
Liczba fotografowanych osób zależy od specyfiki branży. Standardowo proponujemy połączenie fotografii indywidualnej oraz grupowej, gdzie prezentujemy sylwetki każdego specjalisty osobno, a także uwieczniamy cały zespół. Staramy się uchwycić uczestników w najbardziej charakterystycznych momentach ich pracy, w strojach służbowych, korzystających z typowych urządzeń i narzędzi używanych w danej branży.

Czas potrzebny do przygotowania realizacji i postprodukcji graficznej zdjęć
Czas sesji jest uzależniony od liczby uczestników oraz czasochłonności przygotowania scenografii. Sesja trzyosobowego zespołu stomatologów zajmie nie więcej niż 3 godzin, łącznie z przygotowaniem. Postprodukcja standardowo zajmuje do 1 tygodni, jednak w razie konieczności możemy uzgodnić skrócenie czasu produkcji nawet do 3 dni

Miejsce sesji
Najwłaściwszym miejscem do realizacji fotografii branżowej jest codzienne miejsce pracy, eksponujące narzędzia specyficzne dla danego zawodu. Oczywiście, każda sesja może również zostać zaaranżowana w studiu fotograficznym lub na zewnątrz, jednak wówczas należy uwzględnić dodatkowe koszty związane z wypożyczeniem sprzętu branżowego (rekwizytów) i doposażeniem fotograficznym. W podstawowej wycenie uwzględniamy realizację zdjęć branżowych na terenie biura/zakładu pracy Klienta w Warszawie.

Wizaż i stylizacja
Podczas sesji wizerunkowej, zależnie od Państwa preferencji, możemy zaproponować różnorodny zakres usług wspierających, takich jak współpraca z wizażystami, stylistami fryzur i stylistami wizerunku. W standardowej sesji zawsze uwzględniamy wizażystę, a w przypadku fotografii kobiet rekomendujemy skorzystanie z usług stylisty fryzur.

Co obejmuje cena
Pomoc w przygotowaniach do sesji, doborze miejsca, akcesoriów i ujęć.
Przygotowanie każdej osoby do sesji – wizaż, ew. fryzura i stylizacja.
Pakiet zdjęć na nośniku cyfrowym (TIFF/JPEG) lub wydruki/odbitki, w uzgodnionej ilości, poddane postprodukcji.
Licencję na wykorzystywanie zdjęć we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji.