fotografia motoryzacyjna, zdjęcia motoryzacyjne, fotografia reklamowa, zdjęcia reklamowe, fotografia produktowa, zdjęcia produktowe, packshot, zdjęcia typu duch, zdjęcia na białym tle, zdjęcia na allegro, zdjcia do sklepu internetowego, toyota

TOYOTA AVENSIS

TOYOTA AVENSIS III

Toyota Avensis trzeciej generacji jest samochodem zdecydowanie lepszym od swojego poprzednika. Ma większą kabinę, nowocześniejszą bryłę i bardziej dopracowaną jakość. Dodatkowo świetnie wyposażona, prawdziwy ideał w swojej klasie?

W całej ofercie Avensisów III przeważają diesle, ponad 60%. Paleta silników zestawiono całkiem interesująco i składa się z benzynowych 1.6 (132 KM), 1.8 (147 KM), 2.0 (152 KM) oraz turbodiesli z wtryskiem common-rail 2.0 D-4D (126 KM) , 2.2 D-4D (150 KM) i 2.2 D-CAT (177 KM).
Po liftingu bazowy, zmodernizowany silnik wysokoprężny ma moc 124 KM. Wszystkie jednostki są czterocylindrowe, wszystkie 16-zaworowe.

Więcej informacji znajdziecie na www.toyota.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotograficznych i graficznych.

toyota avensis, zdjecia motoryzacyjne, fotografia aut, fotografia reklamowa, szajnfeld.pl

Zachęcam serdecznie do komentowania i wyrażania opinii na temat moich zdjęć. Zapraszam również do skorzystania z moich usług fotograficznych i graficznych.
Foto i postprodukcja: Marcin Szajnfeld

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcą Państwo umówić się na sesję biznesową lub maja Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz lub mailowo.

fotografia reklamowa

TOYOTA AVENSISMarcin Szajnfeld
00