ZDJĘCIA REPORTAŻOWE I WIDEO

ZDJĘCIA REPORTAŻOWE

Zdjęcia reportażowe mają za zadanie zainteresować, wzbudzić emocje, pokazać prawdę, ale nie interpretować. Reportaż bezpośrednio łączy odbiorcę z bohaterami zdjęć. Wyzwaniem tej formy fotografii jest tylko jedna szansa, brak dubli, czasu na poprawki. Dlatego kluczowe znaczenie ma doświadczenie fotografa, swoboda i elastyczność z jaką dostosowuje się do rozwoju zdarzeń lub trudnych warunków otoczenia. Równie ważna jest determinacja i odwaga – o najlepsze ujęcia zawsze trzeba zawalczyć.

Czas potrzebny do realizacji i postprodukcji graficznej zdjęć

Czas jest uzależniony od agendy, przebiegu i miejsca eventu oraz oczekiwanej liczby ujęć. Istotne jest również przeznaczenie zdjęć – innej pracy wymaga relacja z maratonu realizowana na zamówienie głównego sponsora, a zupełnie innej – relacja z konferencji biznesowej organizowanej w jednym z warszawskich hoteli.

Miejsce sesji
Realizacja sesji na terenie Warszawy nie ma wpływu na cenę.
Zdjęcia poza Warszawą wpłyną na dodatkowe koszty związane z dojazdem na event oraz ewentualnym noclegiem.

W ramach ustalonej ceny otrzymujecie Państwo
Pomoc w przygotowaniach ustawienia oświetlenia (w przypadku eventów stacjonarnych/konferencyjnych).
Pakiet zdjęć na nośniku cyfrowym (TIFF/JPEG) lub wydruki/odbitki, w uzgodnionej ilości, poddane postprodukcji.
Licencję na wykorzystywanie zdjęć we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji.

Z naszych usług korzysta telewizja: TVN, POLSAT i TVP
Wykonywaliśmy miedzy innymi zdjęcia z:
– pokazu mody: FASHION DESIGNER AWARDS, KOSSMANN,
– planu filmowego: LEKARZE,
– programu telewizyjnego: TANIEC Z GWIAZDAMI, TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO, MUST BY THE MUSIC, TOP CHEF, THE VOICE OF POLAND, HELL’S KITCHEN, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE
– imprezy firmowej firmy; BUDIMEX, NORSTAT, SALSA LIBRE,
– imprez sportowych: RUNMAGEDDON, GALA DERBY, COLOR FUN,

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli są Państwo zdjęciami reportażowymi lub mają Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy lub mailowo.

 

 

REFERENCJE

Stowarzyszenie Akademia Tanga Argentyńskiego dziękuje Panu Marcinowi Szajnfeldowi za wykonanie fotoreportażu z organizowanego przez nas IV Międzynarodowego Festiwalu Tanga Argentyńskiego. W trakcie realizacji projektu Pan Marcin Szajnfeld okazał się osobą z bardzo dobrą umiejętnością obserwacji otoczenia i uchwycenia tancerzy w ruchu, co w rezultacie przełożyło się na piękne zdjęcia. Jednocześnie w trakcie współpracy dał się pokazać jako osoba odpowiedzialna, a zarazem energiczna i posiadająca łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Dariusz Nowakowski, Prezes

Dariusz Nowakowski, Prezes

AKADEMIA TAŃCA ARGENTYŃSKIEGO www.akademiatanga.art.pl

Marcin Szajnfeld jako jeden z nielicznych fotografów, z jakimi pracowałam w Polsce, potrafi pięknie uchwycić nie tylko ruch, ale również ulotną chwilę, emocję, zdjęcie staje się historią.

Anna Chagowska, Właściciel

Anna Chagowska, Właściciel

SALSA LIBRE www.salsalibre.pl

Pan Marcin Szajnfeld w mojej opinii jest jednym z najlepszych fotografów, który fantastycznie potrafi uchwycić ruch akcję w swoim obiektywie. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że fotografie robione przez Marcina w czasie koncertu jednego z najbardziej znanych na świecie wykonawców muzyki latynoskiej Domenica Marte, są wykorzystywane przez niego jako główne zdjęcia tego znanego artysty na jego stronach internetowych, jako zdjęcia profilowe oraz materiały promujące jego nowy album. Bardzo polecam współprace z tym fotografem.

Artur Zabłotny, Właściciel

Artur Zabłotny, Właściciel

BACHATURO www.bachaturo.com

 

fotografia reportażowa

zdjęcia reportażowe

imprezy okolicznościowe

imprezy sportowe
imprezy firmowe
ZDJĘCIA REPORTAŻOWE I WIDEOMarcin Szajnfeld