ZDJĘCIA BIZNESOWE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Zdjęcia biznesowe to zdjęcia liderów, osób które odniosły sukces zawodowy, które są wiarygodne dzięki swoim osiągnięciom i doświadczeniu. Celem zdjęć biznesowych jest przedstawienie wizerunku portretowanej osoby, ze szczególnym podkreśleniem jej osobowości, charyzmy i profesjonalizmu. Zdjęcia biznesowe są nieodłącznym elementem indywidualnej promocji fotografowanych osób, ale też stanowią kluczowy składnik komunikacji korporacyjnej (prezentacja sylwetek kadry zarządzające).

Liczba uczestników
Liczba fotografowanych osób ma bezpośredni wpływ na wycenę sesji. Z uwagi na koszty stałe związane z aranżacją sesji koszt jednostkowy zdjęcia spada wraz ze wzrostem liczby uczestników. Jeśli potrzebujecie Państwo okresowo powtarzać sesje zdjęciowe – proponujemy wykorzystanie atrakcyjnych ofert abonamentowych.

Czas potrzebny do przygotowania realizacji i postprodukcji graficznej zdjęć
Czas jest uzależniony od liczby fotografowanych osób, miejsca sesji oraz liczby ujęć. Sesja 3 osobowego Zarządu zajmie nie więcej niż 3h (łącznie z przygotowaniem). Postprodukcja standardowo do 2 tygodni, w razie konieczności możemy uzgodnić skrócenie produkcji nawet do 5 dni.

Miejsce sesji
Najlepszym miejscem na realizację sesji jest naturalne otoczenie biznesowe, czyli siedziba firmy. Jeśli nie ma możliwości zaaranżowania sesji w biurze proponujemy spotkanie w studiu fotograficznym lub w plenerze – w dzielnicy biznesowej. Realizacja sesji w siedzibie firmy w Warszawie nie ma wpływu na cenę. Zdjęcia poza Warszawą i budynkiem firmy (plener, studio) wpłyną na dodatkowe koszty związane sesją.

Wizaż i stylizacja
W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować zróżnicowany zakres usług wspierających – współpracujemy z wizażystami, stylistami fryzur i stylistami wizerunku. W standardowej sesji zawsze uwzględniamy wizażystę, w przypadku fotografii biznesowej kobiet rekomendujemy skorzystanie z usług stylisty fryzur.

Co obejmuje cena
Pomoc w przygotowaniach do sesji, doborze miejsca, akcesoriów i ujęć.
Przygotowanie każdej osoby do sesji – wizaż, ew. fryzura i stylizacja.
Pakiet zdjęć na nośniku cyfrowym (TIFF/JPEG) lub wydruki/odbitki, w uzgodnionej ilości, poddane postprodukcji.
Licencję na wykorzystywanie zdjęć we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcą Państwo umówić się na sesję biznesową lub mają Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy lub mailowo.

 

REFERENCJE

Pan Marcin Szajnfeld dał się poznać jako wyśmienity fotograf w Teatrze Muzycznym Roma. Podczas próby do przedstawienia "Tuwim dla dorosłych" na Nowej Scenie uchwycił znakomite momenty spektaklu, co świadczy o jego talencie i bogatym doświadczeniu w pracy fotografa. Jesteśmy przekonani, że Pan Marcin Szajnfeld jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

Monika Gołębiewska, Manager

Monika Gołębiewska, Manager

Teatr Muzyczny Roma www.teatrroma.pl

Z przyjemnością poświadczam, iż Pan Marcin Szajnfeld jest bardzo dobrym fotografem i profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Wielokrotnie wykonywał zdjęcia dla naszej firmy oraz prywatne i za każdym razem efekty jego pracy były wysoce zadowalające i w pełni spełniały nasze oczekiwania. Jest zawsze dobrze przygotowany i na czas. Jest osobą bardzo kreatywną i pomysłową, co ułatwia pracę i zapewnia ciekawe jej efekty. Odbiór zdjęć jest zawsze w umówionym wcześniej terminem. Bardzo polecam współpracę z tym fotograf

Diana Kłos – Łatuszkin, Właściciel

Diana Kłos – Łatuszkin, Właściciel

DANCE SPOT www.dancespot.pl

fotografia biznesowa

fotografia korporacyjna

zdjęcia portretowe

Zdjęcia biznesowe
fotografia biznesowa warszawa

 

ZDJĘCIA BIZNESOWEMarcin Szajnfeld