GOOGLE MAPS BUSINESS VIEW TRUSTED

Google Maps Business View Trusted, google street view, wirtualny spacer, zdjęcia sferyczne, zdjecia panoramiczne, zdjęcia firm, zdjęcia dla firm, zdjęcia wnętrz

Google Maps Business View Trusted, google street view, google business view, wirtualny spaver, wyszukiwarka google, wizytówka firmy, wizytówka z wyszukiwarce google, Google street view trusted, rekomendowany fotograf, rekomendowany fotograf google street view

Czym jest Google Business View w Mapach Google?

 

To wirtualny spacer Twojej firmy zintegrowany z Google i Google Maps.

Program wirtualnych spacerów Street Business View to nowa usługa Google, która pomoże wypromować Twoją firmę w nowoczesny, efektowny i przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób. Usługa ta obejmuję między innymi wirtualne spacery realizowane we wnętrzach firm. Dzięki rozwiązaniu Google Steet View Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce, oraz Mapach Google zapewniając Ci większą liczbę klientów. Wirtualny spacer umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy poprzez Google Street View. Spacer może zostać zamieszczony na firmowej stronie internetowej, a także na dowolnych profilach społecznościowych.

 

Wirtualne Spacery Google Business View już w Polsce! Nowa usługa Google rozwija się bardzo dynamicznie, coraz większa liczba lokali użytkowy w Warszawie posiada wirtualny spacer. W USA wirtualne spacery są już standardem – w ostatnim czasie Best Western International zdecydował się na wykonanie wirtualnych spacerów w całej sieci hoteli, czyli w 2200 obiektach. (źródło)

Dla kogo jest Google Business View?

Współczesny klient, podejmując decyzje zakupowe, poza podstawową informacją o cenie czy lokalizacji, oczekuje również obrazu. Chciałby zobaczyć pokój hotelowy, w którym spędzi urlop, rozejrzeć się po polu golfowym na które wybiera się z przyjaciółmi, czy przyjrzeć się jak został urządzony kącik dla dzieci w restauracji, którą odwiedza po raz pierwszy. Dlatego usługa Google Business View jest skierowana do firm i organizacji działających w różnych branżach. Największą popularnością cieszy się w usługach turystycznych (wśród właścicieli hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych) i gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, puby). Jej popularność szybko jednak rośnie również w branży wellness & spa, sportowej czy edukacyjnej.

Korzystając z usługi Business View inwestujesz w pozyskanie nowych klientów. Rozpoznawalność marki Google i popularność jej map, zapewni Twojej firmie szybkie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Zachęcam do zapoznania się z naszą całą ofertą z zakresu reklamy i promocji na www.szajnfeld.pl

 

Najważniejsze korzyści z przystąpienia do programu Google Business View dla firm.

 

Google Maps Business View Trusted, google street view, google business view, wirtualny spaver, wyszukiwarka google, wizytówka firmy, wizytówka z wyszukiwarce google, Google street view trusted, rekomendowany fotograf, rekomendowany fotograf google street view

Rozszerzenie wizytówki w wyszukiwarce Google

Przystąpienie do programu Google Business View sprawia, że Twoja firma jest lepiej widoczna w internecie i bardziej wiarygodna. Google wspiera firmy posiadające wirtualny spacer poprzez lepsze pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. W wizytówce Google poza zwykłymi zdjęciami i mapą, będą wyświetlane zdjęcia 360 stopni z wirtualnego spacer w zakładce zdjęcia. Za ich pośrednictwem klienci będą mogli przejść bezpośrednio do wirtualnego spaceru po Twojej firmie z poziomu wyszukiwarki Google.

Przyciągnij uwagę klientów rozbudowaną wizytówką w wyszukiwarce Google!

 

Wyróżnienie firmy w Google Maps

Twoja firma zostanie wyraźnie oznaczona na Mapach Google, a jej wizytówka będzie bardziej widoczna i atrakcyjniejsza, skutecznie przyciągając uwagę klientów. Po wpisaniu nazwy Twojej firmy na Google Maps w lewym górnym rogu zostanie wyświetlona jej wizytówka. Oprócz możliwości wyznaczenia trasy do Twojej firmy i zobaczenia zdjęć, dodatkowo pojawi się okno „Zobacz wnętrze”, za jego pośrednictwem klienci mogą bezpośrednio przejść do wirtualnego spaceru po Twojej firmie.

Naciskając ikonę żółtego ludzika w prawym dolnym rogu strony Google Maps, możesz sprawdzić ilu przedsiębiorców w Twojej okolicy posiada wirtualny spacer po swojej firmie.

Na przykładzie małego fragmentu Nowego Jorku przy Time Square  doskonale widać jak usługa Google Business View stała się standardem przy tak dużej konkurencji i wymagającym rynku. Każda z pomarańczowych kropek to firma, która już posiada wirtualny spacer Google Business View wykonany wewnątrz swojego lokalu.

Google Maps Business View Trusted, google street view, google business view, wirtualny spaver, wyszukiwarka google, wizytówka firmy, wizytówka z wyszukiwarce google, Google street view trusted, rekomendowany fotograf, rekomendowany fotograf google street view, google maps

Google Maps Business View Trusted, google street view, google business view, wirtualny spaver, wyszukiwarka google, wizytówka firmy, wizytówka z wyszukiwarce google, Google street view trusted, rekomendowany fotograf, rekomendowany fotograf google street view, facebook

Możliwość zamieszczenia wirtualnego spaceru na profilu Facebooka i Google+ oraz dowolnej stronie internetowej.

Otrzymując wirtualny spacer wykonany w technologi Google Street View, zamieszczony na szybkich serwerach firmy Google będziesz mógł bardzo łatwo zamieścić go na dowolnej stronie www i profilu Google+ oraz Facebooka.

Wystarczy wejść na stronę Google Maps, wyszukać swoją firmę, wejść w wirtualny spacer Google Street View, w górnym lewym rogu kliknąć w trzy kropki i wybrać „Udostępnij lub umieść zdjęcie”, a następnie skopiować link do wirtualnego spaceru i wkleić do postu na Facebooku lub Google+.

W przypadku stron internetowych zamieszczenie wirtualnego spaceru wykonuje się analogicznie do udostępniania postów na Facebooku (lub z wykorzystaniem odpowiednich wtyczek).

Bezpośrednie wejście do Twojego lokalu prosto z ulicy na Google Street View.

Jeżeli Twoja firma znajduje się przy ulicy z dostępnym Google Street View, to wykonamy wirtualny spacer na poziomie ulicy z bezpośrednim wejściem do budynku. Potencjalny klient przeglądając Google Street View miejscowości, w której planuje spędzić urlop będzie miał możliwość wirtualnego odwiedzenia Twojego lokalu. Dzięki temu Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna w stosunku do pobliskich lokali, które są nieobecne w Google Street View i stąd – dużo bardziej anonimowe.

Darmowy hosting

Nie musisz posiadać własnej strony internetowej! Zdjęcia oraz wirtualne spacery przechowujemy na szybkich i darmowych serwerach firmy Google.

 

  

Wirtualny spacer – Google Business View dostępny na wszystkich urządzeniach

 

Google Maps Business View Trusted, google street view, google business view, wirtualny spaver, wyszukiwarka google, wizytówka firmy, wizytówka z wyszukiwarce google, Google street view trusted, rekomendowany fotograf, rekomendowany fotograf google street view

 

Zaproś klientów na wirtualny spacer przez kod QR

KOD QRGoogle Maps Business View Trusted, QR code, kod QR, campus warsaw, google, google street view, google business view, wirtualny spacer

 

 

Zamieść kod QR na swojej witrynie internetowej lub dowolnym portalu społecznościowym, zapraszając klientów na wirtualny spacer po Twojej firmie. 
Kod QR możesz również umieścić na firmowych wizytówkach, ulotkach, w katalogach i innych materiałach reklamowych.
Dodatkowo na kodzie QR można zamieścić logo własnej firmy o powierzchni 15% wielkości całego wygenerowanego kodu.

Aby wygenerować kod QR, wystarczy wejść na stronę QRonline i w polu generatora kodów wkleić adres witryny internetowej swojej firmy lub bezpośredni link do wirtualnego spaceru na Google Street View. Następnie należy pobrać wygenerowany kod graficzny i zamieścić go na stronie oraz w materiałach reklamowych.

Sprawdź jak to działa – odczytaj zamieszczony po lewej stronie kod QR przy użyciu telefonu lub tabletu.
Bezpłatne aplikacje do czytania kodu QR: Android i iOS

Usługi dodatkowe wspierające wizerunek Twojej firmy

Google Maps Business View Trusted, zdjecia, fotografia, ikona aparatu

Zdjęcia statyczne

Są to klasyczne zdjęcia Twojej firmy (wizerunkowe, biznesowe, reklamowe, wnętrz) do wykorzystania w wizytówce Google oraz przy materiałach reklamowych i promocji na stronie internetowej.

Google Maps Business View Trusted, google moja firma, google, ikona

Google Moja Firma

Jeśli jeszcze nie posiadasz wizytówki na Google Maps, to pomożemy Ci ją stworzyć lub utworzymy za Ciebie. Dzięki czemu użytkownicy Google Maps będą mogli odnaleźć Twoją firmę.

 

Google Maps Business View Trusted, google, google+, googl eplus, ikona

Strona na Google+

Jeżeli nie posiadasz jeszcze profilu firmy na Google+, to pomożemy Ci go założyć lub utworzymy za Ciebie. Możemy również przeprowadzić dla Ciebie kampanię reklamową na Twoim profilu.

Nasze wybrane realizacje

Zamów bezpłatną wycenę wirtualnego spaceru Google Business View

Wycenę wirtualnego spaceru przeprowadzamy podczas wstępnej i niezobowiązującej wizyty u klienta, na wyraźną prośbę klienta istnieje możliwość szacunkowej wyceny na podstawie otrzymanych informacji o obiekcie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chcesz zamówić wycenę lub masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Filmy promujące program Google Maps Business View

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak zdjęcia Google Business View mogą pomóc w reklamie mojej firmy?

Klient po wpisaniu w wyszukiwarce Google nazwy Twojej firmy, zobaczy jej wizytówkę wraz ze zdjęciami wirtualnego spaceru.

Linki do zdjęć można łatwo zamieścić na swojej witrynie internetowej, korzystając z gotowych fragmentów kodu HTML lub interfejsów API Map Google. W ten sposób zachęcisz klientów do odwiedzania Twojej strony internetowej.

2. Co Rekomendowany Fotograf Google potrafi zrobić, czego ja nie mogę zrobić sam?

Rekomendowany fotograf posiada duże doświadczenie w fotografii wnętrz, architektury, trudnych warunkach oświetleniowych, tworzenia panoram 360 stopni i wirtualnych spacerów.

W pierwszym etapie fotograf wykonuje zdjęcia i składa w panoramy 360 stopni, z wykorzystaniem złożonych technik łączenia. Następny etap składa się z postprodukcji, w niektórych przypadkach stosowana jest technika HDR. W ostatnim etapie zdjęcia przesyłane są do Google w celu akceptacji, po zatwierdzeniu zostają połączone w wirtualny spacer po Twojej firmie.

3. W jaki sposób mam przygotować firmę do sesji fotograficznej?

Zadbaj o porządek i estetykę, ale nie zmieniaj wystroju jedynie na czas sesji fotograficznej. Lokal powinien wyglądać tak samo na wirtualnym spacerze jak i w momencie wizyty klienta.

4. Jaki obszar mojej firmy zostanie sfotografowany?

Zdjęcia robimy w obszarze dostępnym dla klienta. Wraz z fotografem możecie precyzyjnie ustalić, które pomieszczenia i w jakim zakresie powinny być prezentowane w ramach wirtualnego spaceru. Celem spaceru jest zaprezentowanie Twojej firmy w taki sposób, w jaki zobaczy ją odwiedzający klient.

5. Czy sesja fotograficzna zakłóci działalność mojej firmy?

Dostosujemy się do Twojego harmonogramu i zrealizujemy sesję w dogodnym dla Ciebie czasie. Możemy wykonać zdjęcia przed otwarciem Twojej firmy lub po jej zamknięciu. Możemy również wykonać zdjęcia w trakcie godzin otwarcia, gdy w firmie będą klienci i pracownicy.

Google zabrania publikowania wizerunku osób trzecich na zdjęciach wirtualnego spaceru, z tego względu wszystkie twarze będą zamazywane. Zdjęcia wykonywane są w świetle zastanym i nie wymagają dodatkowego oświetlenia, więc nie musisz wstrzymywać działalności.

6. Czy na zdjęciach będą znajdować się osoby?

Głównym tematem wirtualnego spaceru jest pokazanie wnętrza Twojej firmy, postaramy się, aby znajdowało się na nim jak najmniej osób. Na czas sesji fotograficznej mogą Państwo ustawić specjalny znak informujący klientów i pracowników o trwającej sesji fotograficznej i możliwości znalezienia się na zdjęciach. Firma Google zabrania publikowania wizerunku osób trzecich na zdjęcia wirtualnego spaceru, z tego względu wszystkie twarze będą zamazywane. Jako właściciel firmy masz obowiązek poinformowania pracowników i klientów o trwającej sesji fotograficznej.

7. Czy będę właścicielem zdjęć zrobionych przez Rekomendowanego fotografa?

Tak. Będziesz właścicielem zdjęć Twojej firmy wykonanych przez Rekomendowanego fotografa, po zapłaceniu honorarium za wykonaną usługę.

8. Czy mogę umieścić te zdjęcia również w witrynie mojej firmy?

Tak. Zachęcamy do pokazywania klientom wirtualnej wycieczki po firmie. Wystarczy wejść na stronę Google Maps, wyszukać swoją firmę, wejść w wirtualny spacer Google Street View, w górnym lewym rogu kliknąć w trzy kropki i wybrać „Udostępnij lub umieść zdjęcie”, a następnie skopiować link do wirtualnego spaceru i wkleić do postu na Facebooku lub Google+. Jeśli szukasz większych możliwości dostosowania zdjęć, zainteresuj się interfejsem API Map Google.

GOOGLE MAPS BUSINESS VIEW TRUSTEDMarcin Szajnfeld