iwona kossmann, pokaz mody, fotografia modowa, fashion, fotoreportaż, fotografia reportażowa, szajnfeld.pl

KOLEKCJA IWONY KOSSMANN – WIOSNA / LATO 2015

IWONA KOSSMANN

Iwona Kossmann zabiera nas magiczną podróż na afrykańską wyspę Zanzibar w pokazie mody “ZANZIBAR” Wiosna / Lato 2015.
Kolekcja przynosi bogactwo kolorów – dominuje szafir, kobalt i fuksja. Mieszanka stylu lat 60-tych i 70-tych wraz z nowoczesnością sprawia, że kobieta może poczuć się zmysłowo. W kolekcji występuje tak modny w tym sezonie motyw pasów i kwiatów. Kobiecemu profesjonalizmu dodają garnitury a lekkości naturalne materiały takie jak: miękkie wełny, bawełna, naturalny jedwab i wiskoza.

Kossmann to marka mody biznesowej istniejąca na rynku od 3 lat oferująca ubrania dla kobiet aktywnych zawodowo w niebanalnej stylistyce. Iwona Kossmann stworzyła nową definicję mody biznesowej w Polsce.

Na pokazie obecne były Agata Młynarska (TVP), Anna Dec (TVN24), Karolina Szostak (TV Polsat), Marta Kuligowska (TVN24), Mariola Bojarska-Ferenc (TVP), Marta Kielczyk (TVP), Marzena Sienkiewicz (TVP), Ewa Pacuła (Polsat Cafe). A także: Marta Dąbrowska, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Skrzynecka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Urszula Dudziak, Monika Mrozowska, Anna Męczyńska, Laura Łącz, Lidia Kopania, Viganna Papina.

Więcej informacji na temat mody Iwony Kossmann znajdziecie na www.kossmann.com.pl

Zapraszam do skorzystania z naszych usług fotograficznych.

Zachęcam serdecznie do komentowania i wyrażania opinii na temat moich zdjęć. Zapraszam również do skorzystania z moich usług fotograficznych i graficznych.
Foto i postprodukcja: Marcin Szajnfeld

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcą Państwo umówić się na sesję biznesową lub maja Państwo pytania, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz lub mailowo.

 

KOLEKCJA IWONY KOSSMANN - WIOSNA / LATO 2015Marcin Szajnfeld
00