Kontakt

marcin szajnfeld, fotograf, zdjęcia biznesowe, zdjęcia reklamowe, zdjęcia wnętrz, fotografia motoryzacyjna, sesje studyjneJestem zawodowym fotografem i fotoreporterem, współpracującym ze znanymi agencjami prasowymi i reklamowymi. Mam w swoim dorobku liczne publikacje, zarówno w prasie jak i w internecie. Oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną eventów kulturalnych (pokazów mody, programów telewizyjnych, konferencji, premier filmowych i teatralnych oraz koncertów) i wydarzeń sportowych.
Na indywidualne zlecenia (sklepy internetowe, firmy FMCG) wykonuję sesje produktowe i pack-shotowe.
Organizuję również studyjne oraz plenerowe sesje zdjęciowe, z udziałem znanych stylistów i wizażystek.
Fotografia jest moim zawodem i moją pasją. W wolnym czasie rozwijam się w obszarze fotografii artystycznej. Jako wnikliwy obserwator staram się w niecodzienny sposób pokazywać otaczającą rzeczywistość. Moim celem jest uchwycenie tego, co zdaje się być nieuchwytne i rozbudzenie wyobraźni odbiorcy.

Adres: Warszawa, Polska
Telefon: +48 501 064 600
Email: info@szajnfeld.pl

Obszar świadczenia usług.
Polska: mazowieckie, pomorskie, podlaskie, warmińsko – mazurskie, lubelskie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio – pomorskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, łódzkie, świętokrzyskie.
Europa:
Francja, Włochy, Grecja, Czechy, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Austria, Wielka Brytania.
Azja: Tajlandia, Japonia, Chiny

 

Firmy które nam zaufały:

Polecane strony:  

KontaktMarcin Szajnfeld